Autor Tema: Laki, dreser ;)  (Pročitano 130 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže laki

• Sr. Member
Laki, dreser ;)
« poslato: Oktobar 14, 2016, 12:33:44 »
Dobro vece Prijatelji :)

Razmisljao sam  ,razmisljao   :hand: :hm: i ODLUCIO  :o  odlucio sam da se preselim u prirodu :) Sve pet,cist zrak ,lijepa priroda ,pcelice :) cvijece .. al mi nekako bi dosadno.Razmisljao sam  :tvr: kako da si konstruktivno ulijepsam dan i da radim nesto korisno.I tako razmisljajuci sam smislio da si kupim par ovcica :) i bi tako ,kupim ih :) Veoma su pitome i veoma lijepe ,cak i umiljate ,ali ono sto me je pocelo nervirati je to sto neslusaju !. Ujutro kada trebaju izici iz tora jos nekako i poslusaju,ali kad ih navecer trebam vratiti u tor na spavanje dobijem nervni slom .Nece unutra pa to ti je .I tako sam se patio vecerima sve dok mi nije jedna susjeda  :-0) rekla ,Laki ,ne mogu te vise gledati kako se patis  |w| .Imam blagi osjecaj da TI ne bi mogao sacuvati niti nacrtane ovce :) Zelim ti pomoci  0/0 i dajem ti mog psa da ti pomogne :) Jedino sto TI trebas napraviti je da ga dresiras ;) Hm, razmisljam , pa to ne bi bilo lose i krenem u dresuru .Prvo sto sam htio da ga naucim je da mi se odaziva na ime .Dadoh mu ime...Zorz :) i krenuh da ga naucim da mi dolazi kad ga pozovem .11 dana sam ga dozivao  :ahoj: s krstenim imenom ,ali On nikako da mi se ODAZOVE !!! Nece i nece i to ti je .Odlucih da GA vratim vlasnici .Odem  kod susjede i kazem joj ,ovaj tvoj pas NE VALJA !! Pita me ONA ,kako ne valja ? rekoh joj,nece da mi dodje kad GA zovem ! Pita me ONA,a kako ga zoves ? Mislim u sebi,cudne li zene  :o ,pita kako ga zovem ? Rekoh JOJ ,zovem ga krstenim imenom Zorz  :cuj: .Susjeda se pocela smijati  (0 (0 (0 ...hhihihihi ,pa nista cudno sto ti se ne odaziva , taj pas je ZENSKO  :aa: Mislim opet u sebi,pa kako zensko ,pogledam ,kad ono stvarno ,nema "miska" :) Umalo nisam propao u zemlju od sramote :) Nekako sam se izvukao s rijecima da nisam bas detaljno zagledao :) Vratim se na plac i prekrstim Zorza u Macu :) i gle cuda vikenm i Maca se odaziva :) Znam da IZGARATE od zelje da vidite Macu :) posebno obratite pozornost kako me Maca slusa :) Prijatelji :)   Ako imate psa koji vas NE SLUSA ,JAVITE mi se s POVJERENJEM  (0 :dancing: :jump: :aa: .Za simbolicnu nadoknadu ;) cu za VAS dresirati vaseg psa :)S Ljubavlju, Vas prijatelj Laki  :-9 :juice: :>) :ljubav:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wq2purBs_vI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wq2purBs_vI</a>

Većinom se ljudi zabrinjavaju oko tekstova u Svetom Pismu koje nikako ne razumeju, ali tekstovi koji mene najviše zabrinjavaju su oni koje VRLO DOBRO razumem